Novinky

  • 28.09.2016
  • Home, Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Prvým absolventom boli na slávnostnej promócii udelené medzinárodne uznávané tituly

Vysoká škola Fresenius v Banskej Bystrici udelila svojim prvým absolventom medzinárodne uznávané akademické tituly Master of Arts (M.A.). Čerstvým absolventom prišiel zablahoželať k úspechu aj bývalý nemecký veľvyslanec Dr. Axel Hartmann a Hans-Jörg Bähr, ktorý bol dlhé roky prezidentom Vysokej školy Fresenius. Prítomným sa prihovoril aj Dr. Sebastian Meyer, reprezentant vzdelávacieho koncernu COGNOS AG pre strednú a východnú Európu a zároveň vedúci organizačnej zložky Vysokej školy Fresenius v Banskej Bystrici.

More...
  • 20.09.2016
  • Home, Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Spoznali sme najlepšiu študentku Vysokej školy Fresenius

Za uplynulý akademický rok 2015/2016 Vysoká škola Fresenius v Banskej Bystrici ocenila svoju najlepšiu študentku, ktorá získala za zimný a letný semester najlepšie hodnotenia. Víťazkou sa stala študentka magisterského študijného programu Podniková psychológia Monika Hužová a získala tak finančnú odmenu vo výške 100,- eur. Ocenenie ju vraj prekvapilo, pretože, ako sama hovorí, v škole stretáva mnoho výnimočne šikovných ľudí.

More...
  • 13.09.2016
  • Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Medzinárodne uznávaný titul získate v Banskej Bystrici

Súkromná zahraničná Vysoká škola Fresenius, ktorá v Nemecku pôsobí už viac ako 165 rokov, ponúka od roku 2014 štúdium už aj na Slovensku. Chcete získať kvalitné a perspektívne vzdelanie, ale aj medzinárodne uznávaný titul? Tak vykročte z davu a študujte na medzinárodnej úrovni v Banskej Bystrici.

More...
  • 17.08.2016
  • Startseite, Home, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Naši študenti v bankovej metropole Nemecka alebo o tom, aká bola letná škola

Aj vy očakávate od vysokej školy viac ako len učenie? V tom prípade ste u nás na správnej adrese. Naši študenti sa nedávno vrátili z letnej školy v Nemecku, ktorú každoročne organizuje Vysoká škola Fresenius v spolupráci so svojimi zahraničnými pobočkami. Tentokrát sme sa vybrali do jedného z najväčších miest Nemecka – Frankfurtu nad Mohanom, ktoré je vo svete známe aj ako banková metropola.

More...
  • 10.08.2016
  • Home, Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Vysoká škola Fresenius prekonala moje očakávania

Keďže sme na konci akademického roka, opýtali sme sa študentky Podnikovej psychológie, ako hodnotí prvý rok svojho štúdia. Ako hovorí, svoju rozhodnutie študovať na našej škole vôbec neľutuje a pozitívne hodnotí nielen obsah výučby, ale aj samotných vyučujúcich.

More...
You are reading article 1 up to 5 consisting of 96 articles