Novinky

  • 09.05.2016
  • Home, Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Vysoká škola Hochschule Fresenius Vás naučí ako správne viesť obchodné stretnutie

Komunikácia, prezentácia či vyjednávanie sú dôležitými súčasťami pracovného života a preto sú aj obsahom študijných programov na vysokej škole Hochschule Fresenius. Autorka článku Ing. Zuzana Littvová , PdD. odovzdáva študentom cenné informácie o spôsoboch vedenia obchodného stretnutia, alebo aj to aká je dôležitá vzájomná interakcia a dorozumievanie s klientom. Pokiaľ Vás táto téma zaujíma tiež, prečítajte si nasledovný článok o tom, ako začať obchodné stretnutie.

More...
  • 28.04.2016
  • Home, Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Ideálny kandidát – nedeformovaný absolvent nabitý vedomosťami a s päť-ročnou praxou v obore

„Tento ošúchaný bonmot a jeho pôvod v neotesaných časoch slovenskej personalistiky už našťastie zapadá prachom. Odbor personalistiky sa aj na Slovensku vyvíja, učíme sa na vlastných chybách,“ hovorí Ing. Lucia Kazdová, ktorá na vysokej škole Hochschule Fresenius vyučuje predmety z oblasti personálneho managementu. Prečítajte si, ktoré atribúty by mal podľa nej mať dnešný absolvent, ak sa chce úspešne uplatniť na trhu práce.

More...
  • 08.04.2016
  • Home, Startseite, Allgemeine News, obecné novinky, Banská Bystrica

Študujte s podporou fondu vzdelávania

Aj študenti vysokej školy Hochschule Fresenius môžu na financovanie svojho štúdia využiť študentské pôžičky. Štát podporuje mladých ľudí prostredníctvom Fondu na podporu vzdelávania.

More...
  • 07.04.2016
  • Home, Startseite, Banská Bystrica, Allgemeine News, obecné novinky

Hľadáme najlepšieho študenta Hochschule Fresenius

Vysoká škola Hochschule Fresenius vyhlásila pre svojich študentov v Banskej Bystrici súťaž o Najlepšieho študenta akademického roka 2015/2016. Na výhercu čaká na konci letného semestra odmena v podobe zľavy zo školného poplatku na ďalší rok.

More...
  • 05.04.2016
  • Startseite, Home, Allgemeine News, obecné novinky, Event, Termine, Banská Bystrica

Summer School 2016 - vycestuj s nami do Nemecka a zaži niečo nové

Už po tretíkrát organizuje vysoká škola Hochschule Fresenius v spolupráci so svojou nemeckou pobočkou v Idsteine pre študentov Letnú školu. Tento rok sa týždňový pobyt so zaujímavým programom uskutoční vo Frankfurte a Idsteine. Pozor, po prvýkrát táto ponuka platí aj pre všetkých tých, čo iba plánujú u nás študovať a podajú si prihlášky na nasledujúci akademický rok

More...
You are reading article 16 up to 20 consisting of 98 articles