Novinky

  • 10.09.2015
  • obecné novinky, Banská Bystrica, Home, Allgemeine News

Objavte novú brožúru vysokej školy HSF!

Kliknite, listuje a už Vám nič neujde!

More...
  • 27.08.2015
  • Allgemeine News, Home, obecné novinky, Banská Bystrica

Termíny prijímacích a diferenčných skúšok v septembri

Prijímacie a diferenčné skúšky budú prebiehať aj počas septembra. Uchádzači majú možnosť si vybrať z viacerých termínov, alebo dohodnúť si individuálny termín.

More...
  • 21.08.2015
  • obecné novinky, Banská Bystrica, Allgemeine News, Home

Hochschule Fresenius sa teší podpore nemeckého veľvyslanca a banskobystrického primátora

Zľava: Ludwig Fresenius – čestný prezident Hochschule Fresenius, primátor mesta Ján Nosko, Johanna Oetker – predstaviteľka holdingu Dr. Arenda Oetkera, Vladimíra Babjaková – riaditeľka strediska vysokej školy Hochschule Fresenius Slovensko, Viktória Ďurajová – akademické vedenie vysokej školy, Sebastian Meyer – konateľ Hochschule Fresenius Slovensko

Počas návštevy hlavných zástupcov vzdelávacieho koncernu COGNOS AG Johanny Oetker a Ludwiga Fresenia na Slovensku, sa uskutočnili okrem tlačovej konferencie, zároveň aj dve významné návštevy. Podporu vysokej škole Hochschule Fresenius vyjadril na osobnom stretnutí nemecký veľvyslanec v SR Thomas Götz a taktiež primátor Mesta Banská Bystrica Ján Nosko, ktorý ponúka škole spoluprácu.

More...
  • 20.08.2015
  • obecné novinky, Banská Bystrica, Home, Allgemeine News

Johanna Oetker: Študenti Hochschule Fresenius sú oveľa viac konfrontovaní s praxou ako na iných školách

V utorok 18. augusta sa na akademickej pôde Hochschule Fresenius (HSF) uskutočnila tlačová konferencia s hlavnými zástupcami vzdelávacieho koncernu COGNOS AG Hamburg Johannou Oetker a Ludwigom Freseniom. Johanna Oetker, dcéra známeho veľkopodnikateľa Dr. Arenda Oetkera a prapravnuk zakladateľa vysokej školy Ludwig Fresenius prišli na Slovensko, aby predstavili nové možnosti uplatnenia slovenských študentov v medzinárodných spoločnostiach.

More...
  • 13.08.2015
  • obecné novinky, Allgemeine News, Banská Bystrica, Home

Oetker a Fresenius prinášajú praktiká pre slovenských študentov v nemeckých spoločnostiach

Prvá nemecká vysoká škola Hochschule Fresenius, ktorá pôsobí v Banskej Bystrici od minulého roka, privíta na svojej akademickej pôde hlavných zástupcov vzdelávacej inštitúcie COGNOS AG Hamburg, pod ktorú škola patrí. Dcéra známeho veľkopodnikateľa Dr. Arenda Oetkera, Johanna Oetker a prapravnuk zakladateľa vysokej školy Ludwig Fresenius, prídu na Slovensko, aby predstavili nové možnosti uplatnenia slovenských študentov v medzinárodných spoločnostiach. Tlačová konferencia k tejto téme sa uskutoční v utorok 18. augusta v sídle školy.

More...
You are reading article 31 up to 35 consisting of 93 articles