Kurzy cudzích jazykov


Kurz nemeckého jazyka v Mníchove

V čase prednáškového voľna Vám Hochschule Fresenius ponúka trojtýždenný jazykový kurz nemeckého jazyka. Vyučovanie sa uskutoční pravidelne v dopoludňajších hodinách, zatiaľčo popoludňajšiu časť a víkendy môžete využiť podľa Vašich predstáv. Vyučovanie bude vedené lektorom s rodným jazykom nemeckým a vďaka vysokeému podielu konverzácie v lekciách sa rýchlo naučíte nemecký jazyk alebo vylepšíte Vaše už nadobudnuté znalosti, konverzačné schopnosti a slovnú zásobu.

Program zahŕňa i návštevu kooperujúceho partnera, takže budete mať možnosť ďalej rozširovať Vašu sieť priateľov a možno získať tak i možnosť absolvovať prax v nemeckom podniku.Po štúdiu nesmie Váš voľný čas vyjsť navnivoč. Postarajú sa o Vás študenti z VŠ v Mníchove a spoločne môžete preskúmať všetky možnosti trávenia voľného času v Mníchove. Na konci jazykového kurzu obdržíte jazykový certifikát.

Cenné poznatky o Mníchove

Výkonný pracovný trh a zaujímavé možnosti trávenia voľného času sú dominantami bavorského hlavného mesta, ktoré má viac než 1,4 milióna obyvateľov. Okrem toho táto metropola ponúka napríklad festival Oktoberfest s dlhoročnou tradíciou, ktorý je udalosťou roka, za ktorou do Mníchova prichádza až 6 miliónov turistov. Kvôli tesnej blízkosti Álp sú v Mníchove uskutočňované významné zasadania, kongresy alebo jednania. Mníchov je v ohnisku záujmu turistov i kvôli počtu svojich pozoruhodných stavieb a usporadúvaní medzinárodných veľtrhov a tiež medzinárodných športových stretnutí. Je preto jedným z hospodársky najúspešnejších a najrýchlejšie rastúcich veľkomiest a rovnako je sídlom veľkých poistných podnikov a koncernov.

International Services

2356
Kerstin Gerressen
Telefón
+49 221-97 31 99 771
E-mail
kerstin.gerressen[at]hs-fresenius.de
2356viac
Tím vysokej školy